Burdur Eş Takibi – 0532 153 22 84

Burdur Eş Takibi

Burdur eş takibi , Günümüzde eşler arasında ki itaatsizliklerin artış göstermesinden dolayı birçok evlilik ne yazık ki boşanmayla sonlanmaktadır. Mutlu başlayan evliliklerin zaman içerisinde yıpranmasına bağlı olarak gelişen bu olay, taraflardan birisinin karşı cinsle olan münasebetiyle tamamen bozulmaktadır. Bu tür olayların gün yüzüne çıkmasıyla birlikte de boşanma davaları açılmakta ve çiftler yollarını ayırma kararı almaktadır. 

Bu noktada özellikle ihanete uğrayan kişinin kendi haklarından feragat etmek zorunda kalmaması ya da mahkeme tarafından haksız bulunmaması için eşinin kendisini aldattığıyla ilgili yeterince maddi delilin mahkemeye sunulması gerekmektedir. Mahkeme sürecinde aldatıldığını ispat edemeyen taraf, gerçekten de aldatılıyor olsa bile mahkeme tarafından herhangi bir delile rastlanamadığı için haksız olan taraf olarak görülebilmektedir. Bu durumların yaşanmasının önüne geçebilmek için profesyonel olarak yardım almanız oldukça önemlidir. Profesyonel hizmet veren özel dedektifler sizin yerinize delil toplayarak aldatılma durumunu ortaya çıkarabilir. Özel dedektifler “eş takibi” sistemi çerçevesinde yapacakları araştırmalar neticesinde sonuca ulaşacaklardır.

Eş Takibi Nedir?

Özel dedektif tarafından kullanılan bu sistemde aldattığı düşünülen eş takip edilerek bu fiilin gerçek olduğunu kanıtlamak için delil elde etmeye alışılmaktadır. Gün içerisinde adım adım takip edilen eşin kimlerle konuştuğu ya da nerelere gittiği belirlenir ve gerekli durumlarda mahkemeye sunulmak üzere delil toplanır. Burada toplanan deliller daha sonra mahkemede kanıt olarak sunularak aldatma fiilinin ispat edilmesi sağlanmaktadır. Dedektif elde ettiği bu veriler doğrultusunda boşanma durumunun ortaya çıktığı dönemde kendi geleceğinizi koruma altına alabilirsiniz.

Eş Takibi Sürecinin Amacı Nedir?

Özel dedektiflerin asıl amacı içinizde oluşan aldatılma duygusunun gerçek olup olmadığını ortaya çıkarmaktır. Çiftler arasında oluşan iletişimsizliğin ya da ilgisizliğin direkt olarak aldatılmayla ilişkilendirilmesi yerinde olmayacaktır. Bunun yerine ortaya çıkan bu durumun neden kaynaklandığını ortaya çıkarmaktır. Özel dedektifler bu aşamada eş takibi sistemi içerisinde aldattığı iddia edilen kişiyi takip etmeye başlar. Bu takip sırasında elde ettiği donelerden yola çıkarak aldatma olayının varlığı durumunda bunu ispat edebilmek için delil toplamaya çalışır.

İşte bu noktada ele geçirilen deliller oldukça önemlidir. Takip edildiğinden habersiz olan eş, günlük hayatını yaşarken aslında gizli yaptığı şeylerin açığa çıkacağından habersizdir. Bundan dolayı eğer sizi zaten aldatıyorsa bu fiili takip sırasında da gerçekleştirecektir. Fakat bu defa özel dedektif tarafından takip edildiği için aldatma olayı kayıt altına alınacaktır.

Özel Dedektifin Aldığı Görüntüler Mahkemede Delil Olarak Kullanılır Mı?

Takip sırasında özel dedektif tarafından kaydedilen bu görüntüler mahkeme tarafından delil olarak kabul edilmektedir. Tabi bu delillerin 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun 134. maddesi olan “Özel hayatın gizliliğinin ihlali” noktasında herhangi bir ihlalle elde edilmemiş olması gerekmektedir. Bunun dışında herhangi bir şey yapmanızı gerektiren bir durum bulunmamaktadır.