Ardahan Eş Takibi – 0532 153 22 84

Ardahan Eş Takibi

Evlilik müessesesi oldukça önemli bir statüye sahiptir. İnsanın hayatında aldığı belki de en önemli kararların başında gelmektedir. İki farklı insanın hayatlarını birleştirme kararı alarak ömür boyu bir evde yaşamak istemeleri gerçekten de zor bir karar olarak kabul edilmektedir. Bu gibi durumlarda özellikle karşı tarafın oldukça iyi tanınması gerekmekte ve bu önemli kararı almadan önce sağlıklı bir düşünceyle hareket edilmesi gerekmektedir. Bu aşamada alınabilecek en kötü karar, karşıda ki kişiyi tam olarak tanımadan evlilik kararı almaktır.

Ardahan Eş Takibi 

Hiç tanımadığınız, hayatınızda ilk defa gördüğünüz birisiyle evlenmenin ne kadar büyük hatalara neden olabileceği gerçeğinde olduğu gibi çok az tanıdığınız birisiyle de evlenme durumunuzda aynı hataya kapılmış olacaksınız. Bundan dolayı evlilik kararı almadan önce birlikte olduğunuz insanla ilgili tam olarak bilgiye sahip olmanız gerekmektedir. Bu konuda profesyonel destek alarak yapacağınız araştırma oldukça doğru bir karar olacaktır. Özel dedektiflerin sağladığı “eş takibi” sistemi sayesinde birlikte olduğunuz kişinin gerçek hayat hikâyesini daha yakından görme fırsatı yakalamış olacaksınız. Özel dedektifler tarafından yapılacak araştırmalar sonucunda birlikte olduğunuz insanın sizden sakladığı ya da kimsenin öğrenmesini istemediği bir durumun olup olmadığı ortaya çıkacaktır.


Bu araştırma için oldukça deneyimli ve güçlü referanslara sahip bir dedektif bularak ilk adımı atabilirsiniz. Bu aşamanın ardından birlikte olduğunuz kişiyle ilgili bildiklerinizi özel dedektife anlatıp, bunların doğru olup olmadığının araştırılmasını istersiniz. Özel dedektif ise bu şartlar altında araştırmalarına başlar. İlk olarak sizden aldığı genel bilgiler çerçevesinde günlük rutin oluşturulur ve kişinin bu rutin dışında yaptığı şeyler not edilir. Ayrıca size söylemediği, sakladığı ya da farklı şekilde ifade ettiği durumların ortaya çıkması söz konusu olduğu durumlarda hem not alınmakta hem de görsellerle bu durum delillendirilmektedir.


Özel dedektif bu araştırması süresince sık sık not alarak konunun detaylandırılmasını sağlamakla birlikte gerekli gördüğü durumlarda fotoğraf çekebilir ya da video kaydı alarak durumla ilgili maddi delil sayılabilecek verileri oluşturabilir. Bundan dolayı anlaşma yapacağınız dedektifin oldukça deneyimli olması ve aldığı dava dosyalarından büyük bir oranda başarılı çıkmış olması çok büyük önem taşımaktadır.


Özel dedektif tarafından yapılan bu araştırma neticesinde elde edilen bulgularla birlikte karar alma aşamasına gelebilirsiniz. Bu aşamada yapılan bu çalışmanın faydasını oldukça net bir şekilde göreceksiniz. Birlikte olduğunuz insanın aslında bahsettiği kişiden çok daha farklı bir kişiliğe sahip olma olasılığını eleme şansınız olduğu gibi aslında tamda istediğiniz gibi biri olduğunun da farkına varabilirsiniz. Unutmayın ki izlendiğinin ya da adım adım takip edildiğinin farkında olmayan bir kişi, tamamen doğal davranacak ve hareketlerini kontrol etme gereksinimi duymadığı için gerçek kişiliğiyle hareket edecektir. Bunun sonucunda siz de nasıl bir kişiyle birlikte olacağınızla ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşmış olacaksınız.